העסקה גמישה

מעסיקים רבים נדרשים לגייס עובדים במודל עבודה גמיש. לאיוש עבודות על בסיס שעתי או חודשי. העובדים במודל זה נדרשים עבור מקצועות שונים ומגוונים חלקם דורשים התמחות וחלקם לא. כדוגמת בנקאות חברות קמעונאיות, מוקדים טלפוניים ועוד. לצורך כך יש לגייס למיין ולמצוא את העובדים המתאימים ביותר עבור איוש המשרה מבחינת כישורים ויכולות.

 

השמה להעסקה גמישה זו מומחיות

 

כדי להשים עובדים למודל העסקה גמישה נדרשים לגייס עובדים מוכשרים שיבינו את הצרכים של כל מעסיק ויהיו זמינים להעסקה על פי דרישה. לשם כך חברת חושן אל מעסיקה עובדים מקצועיים במיקור חוץ שיאפשרו לאייש משרות קבועות וזמניות בהתאם לדרישות התפקידים השונים. היתרון של חושן אל, מתבטא בניסיון הרב בניהול עובדים וביכולת לבצע את ההתאמה לכל התמחות במקצועיות תוך ניהול יעיל של העובדים השונים.

 

גיוס לפי מקצועיות נדרשת

 

לכל משרה יש את המאפיינים שלה, לכל מעסיק יש את הדרישות החיוניות לצורך מילוי התפקיד ביעילות. במצב כזה, יש חשיבות רבה לגיוס עובדים בעלי כישורים מסוימים ויכולות שיאפשרו להם לבצע את ההתאמה לצרכי המשרה. אצלינו, בחינת המועמדים מתחילה כבר בשלב הגיוס הראשוני. כל עובד עובר תהליך של מיון הבוחן את התאמתו לדרישות, ההתמחות והרמה המקצועית הן מבחינת ההשכלה והן מבחינת כישורים. בתהליך נעשה שימוש בכלים מקצועיים לצד טכנולוגיה מתקדמת.

 

כיצד עובד מודל העסקה גמישה?

 

בחברת חושןאל מודעים לשוני הקיים בין מעסיק למעסיק מבחינת היקפי המשרה. לכן פתרונות ההעסקה  שחושן אל לוקחים בחשבון את מכלול הפתרונות האפשריים. ביניהם העסקה תקופתית של עובדים בודדים, לשעות ימים או חודשים. כמו כן, קיימת אפשרות למודל העסקה של קבוצות גדולות של עובדים והעסקת עובדים מנוהלת. התהליך ההשמה כולל ארבעה שלבים. הגדרת המשרה, איתור מועמדים, מיון המועמדים ואיוש התפקיד בפועל. כל אחד מהשלבים מתבצע באמצעות צוות מקצועי בליווי מלא.

 

פתרונות להתמחויות שונות

 

העסקה במודל גמיש רלוונטי גם במשרות המאופיינות בעבודות משרדיות וגם עבור משרות טכניות ותעשייתיות. כל תהליך ההשמה מתבצע לאחר למידה של סביבת העבודה, הדרישות, הצרכים ומאפייני הארגון. באמצעות פריסת הסניפים של חושן אל ומאגר העובדים הגדול והמגוון אפשר להיענות לדרישות ההשמה במהירות ויעילות בכל רחבי הארץ. החברה הטמיעה מערכות חדשניות וממוחשבות המאפשרות ניהול יעיל של העובדים באזורים השונים.

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן