פיננסים

פיננסים

חברות רבות אשר זקוקות לעובדים למחלקת פיננסים בחברה, משתמשות בשירותי חברת כח אדם על מנת להגיע אל המועמדים המתאימים ביותר עבורן.
כיום אין חברה בה אין צורך בעובדים בתחום הפיננסי, במיוחד כשמדובר בחברות וארגונים גדולים הזקוקים לאיוש תפקידים במחלקות הפיננסים של החברה.
התחום הפיננסי כולל בתוכו מגוון סוגי תפקידים ביניהם נוכל למצוא משרות חשבי שכר, מנהלי חשבונות, חשבי גבייה ותפקידים נוספים.
חיפוש עבודה בתחום הפיננסי יכול להיות ארוך וזאת בגלל שאמנם ישנם מגוון תפקידים בתחום אך הדרישות במרבית המקרים הן גבוהות ומדויקות.
כאן נכנסת לתמונה חברת השמה, כמו חברת חושן אל, אשר עוסקת באיתור, מיון וגיוס של מועמדים לתפקידים השונים בתחום הפיננסי בחברות המובילות במשק.

משרות חמות בתחום הפיננסים:

אחת המשרות הבולטות בתחום הפיננסים עוסקת בהנהלת חשבונות ומצריכה תעודת הסמכה, ידע בתוכונות מסוימות אשר בשימוש יום יומי של מנהל/ת חשבונות וניסיון קודם.
על אף זאת, ישנן חברות אשר בהתאם לתעודת ההסמכה של המועמד, קורות חייו והתרשמות איש ההשמה, בוחרות להעסיק מועמדים ללא ניסיון כאשר במהלך הכשרתם ועבודתם בחברה יוכלו לצבור ניסיון.
גם תפקידים כמו כלכלן/ית או מנהל/ת כספים נחשבים לכאלו המבוקשים מאוד וניתן לראות כי ישנו ביקוש רב לאיוש משרות אלו בחברות וארגונים גדולים.
אנו בחברת חושן אל מסייעים לחברות המובילות במשק בתהליכי גיוס עובדים בתחום הפיננסים וזאת בעזרת הידע והניסיון שצברנו במהלך שבע שנות פעילותנו בתחום ההשמה.

חושן אל- מתאימים לך משרה:

אם סיימתם קורס או תואר בתחום הפיננסים ואתם מחפשים את החברה בה תוכלו לעשות את דריסת הרגל הראשונה שלכם בענף, מוטב כי תבחרו חברת השמה שתוכל לקשר ביניכם לבין מעסיקים פוטנציאליים.
חברת חושן אל הינה חברת השמה הפועלת לאיתור, מיון, גיוס והשמת עובדים בתחום הפיננסי ובענפים אחרים במשק הישראלי וזאת באמצעות שיתופי הפעולה שיצרנו עם החברות המובילות.
באתר הבית שלנו תמצאו מידע שימוש רב למחפשי עבודה, כמו גם טיפים עבור מחפשי עבודה ומידע אשר יעזור לך בכתיבת קורות חיים מרשימים אשר יכילו את כל הניסיון התעסוקתי שלכם בצורה ברורה וקולעת.
מומחי ההשמה שלנו ישמחו ללוות אתכם בדרך למציאת המשרה המדויקת עבורכם בהתאם לקורות החיים ורצונותיכם לגבי סוג המשרה.
מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולעשות עוד צעד בדרך למציאת המשרה הבאה שלכם.
מגוון משרות לבחירתך- חושן אל לשירותך!

נושאים בעמוד זה:

מגוון משרות לבחירתך

חושן אל לשירותך! ​

יתרונות החברה:

  • ברשות חברת חושן אל מצויים כלל הרישיונות הנדרשים ע"פ החוק במדינת ישראל.
  • חושן אל חתומה על הסכם קיבוצי.
  • חברתנו עורכת בדיקות מקדימות ומקצועיות.
  • אנו מציעים פתרונות יצירתיים ורלוונטיים לכל לקוח בכל תחום.

בין לקוחותינו נמנים:

  • חברות תעשייה: פייטון הנדסה, תנובה, שמיר אייל, דיגיטק.
  • חברות שירותים: קריסטל, ארכה, סקיילקס , כמיפל, הורייזון, אגנטק, אמגון, בינת סמך.
  • רשתות: שופרסל, רמי לוי, מגה, טיב טעם, גולף כיתן, ויקטורי, קואופ ישראל, סטופ מרקט, הגרעין, רולדין.

מאמרים נוספים