גיוס לתקופות קצרות

גיוס לתקופות קצרות או זמניות

ארגונים קטנים וגדולים נאלצים להתמודד עם היעדרות לתקופות קצרות וארוכות. חלקן בשל נסיבות משמחות של לידה או חתונה, וחלקן בשל מחלת עובד או יציאה למילואים. בטווח הזמן בו העובד נעדר הם יש למלא את מקומו בעובד זמני חדש בעל מיומנות דומה, כדי לא לפגוע בפעילות השוטפת של העסק. בנוסף לכך, ישנם עסקים עונתיים המתמודדים עם תקופות עומס. במצב כזה עליהם להיעזר בעובדים מקצועיים ככח עזר לתקופה קצרה.  חושן אל מספקת כח אדם איכותי בדיוק למקרים כאלו. בין אם מדובר בשבועות, או חודשים וגם בהתראה קצרה. כל זאת, כדי שהעסק ימשיך בפעילות השוטפת.

 

מה עושים כשהתפקיד דורש התמחות?

גם כשיש צורך בעובדים מקצועיים יש פתרון, הגיוס של חברת חושן אל, מתמקד בעובדים מקצועיים בשלל התמחויות. העובדים נמצאים בכל הארץ, זמינים לעבודה זמנית ומסוגלים לתת מענה מותאם בתפקידים מגוונים. החל מתפקידי מזכירות ועד לטכנאים ולמפתחים. כך שארגונים רבים המנהלים מספר רב של עובדים לא צריכים להתעסק עם גיוס ומיון עובדים בכל פעם שעובדת יוצאת לחופשת לידה או עובד נשלח למילואים. הפעילות העסקית ממשיכה כסדרה ללא צבירת מטלות או יצירת עומסים על הצוות הקיים.

 

למה חשוב להיעזר בהשלמת כח אדם גם לתקופות קצרות?

ההנחה שאפשר לחלק את העבודה של העובד החסר בין המצגת הקיימת של כח האדם לא תמיד נכונה. במקרים רבים מצב כזה עלול לפגוע בתדמית העסק. מצד העובדים הקיימים, שסובלים מעומס ויכולים להגיע למצבי שחיקה ואף לעזיבה. כמו כן כשמדובר בארגון המשרת לקוחות החוסר יכול לפגוע בשירות ובתדמית של הארגון כולו.

כיום כבר ארגונים רבים מבינים שגם כאשר מדובר בהיעדרות לתקופה קצרה יש פתרון שיציל את המצב וישמור על העובדים הקיימים ועל תדמית העסק.

 

למה דווקא חושן אל?

לחברת חושן אל יש צוות מקצועי המציע התאמה של פתרונות כח אדם מותאמים למאפייני העסק. כך שכל ארגון יכול להיות בטוח שהוא מקבל גיבוי איכותי של עובדים מקצועיים ואיכותיים גם כשהם זמניים. איכות העובדים נבחנת כבר משלב הגיוס וההתאמה מתבססת על הכישורים והמקצועיות של כל עובד. לחברה סניפים רבים בארץ ועובדים בזמינות מיידית למגוון רחב של משרות.

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן