השאלת מומחים מתחום משאבי אנוש

כח אדם הוא נכס יקר לארגון בייחוד כשהתחרות בשוק כל כך גדולה. גיוס והשמת עובדים הוא תהליך שעשוי לקחת זמן ודורש מיומנות רבה. ארגונים רבים המעוניינים לחסוך במשאבים נעזרים בכח אדם מקצועי חיצוני בתחום ההשמה. חושן אל מאפשרת לארגונים להיעזר בשירות מומחי משאבי אנוש מקצועיים לפי צורך ודרישה.

 

אילו פתרונות ניתן לקבל באמצעות מומחי משאבי אנוש?

 

ארגונים רבים כבר מבינים שתהליכי השמה אינם מתחילים ומסתיימים בגיוס ופיטורי עובדים. ישנם פרויקטים רבים המשויכים למחלקת משאבי אנוש, כדוגמת שימור עובדים, ניהול קריירה, הדרכה ופיתוח עובדים, הטמעת טכנולוגיית שונות בתחום משאבי אנוש, בקרה על תהליכים שונים, משובים ועוד. מדובר בתחום הדורש התמחות ידע וראיה רחבה של צרכי הארגון. בנוסף להתאמת של תהליכים לחזון וליעדים הארגוניים באמצעות קשת רחבה של מומחים בעולמות משאבי האנוש.

 

היתרונות של השאלת מומחי משאבי אנוש

 

צוות חושן אל מגיעם עם מוניטין רב שנים וצוות המנוסה במכלול תחומי משאבי האנוש. את הניסיון והידע הם מביאים לידי ביטוי בהטמעת תהליכים המותאמים למגוון רחב של ארגונים. הצוות מאפשר לגייס טאלנטים חדשים, לבנות מערך הדרכות, לפתח את הטאלנטים הקיימים ולהתייעל מבחינת הקצאת כח האדם ולבנות תכנית שכר והטבות מותאמת. בסופו של דבר הצוות המקצועי שלנו מאפשר לארגון להבין כיצד אפשר לשפר את פעילות העובדים שלו בהתאמה לצרכיו ויעדיו. מאגר המומחים זמין לפרויקטים קצרים וארוכי טווח ועומדים לרשות ארגונים גדולים ועסקים קטנים בפריסה ארצית מלאה.

 

התייעלות זה שם המשחק

 

בעולם תחרותי כל כך עסקים חייבים ללמוד להתייעל בכל תחום. בהטמעת מערכות חדשות, בפיתוח מוצרים וגם בניהול העובדים. עסקים רבים מתנהלים שנים רבות עם תחלופה מרובה של עובדים שפוגעת בפעילותם ומעסיקה אותם רבות בגיוס ושימור עובדים. הצוות של חושן אל מציע פתרון יעיל לגמישות עסקית. באמצעות הטמעת תהליכים שונים הבוחנים את איכות העובדים משלב הגיוס ועד לפיתוח הקריירה שלו. המומחים נותנים מענה לשלל האתגרים שבדרך ומנהלים את התהליכים במקצועיות.

למה דווקא המומחים שלנו? מומחי משאבי אנוש של חושן אל מגיעים עם ניסיון עשיר בניהול אנשים וידע. המומחיות של אנשי HR  מתבטאת בקשת רחבה של התמחויות. בנוסף לרשותם צוות זמין של אנשי מקצוע וליווי בכירים לצורך מתן תמיכה וליווי מקצועי בעת הצורך.

 

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן