השמה

תחשבו רגע, מה שווה ארגון ללא העובדים שלו? אלו שמגיעים מידי בוקר ומבצעים את עבודתם במסירות. ארגונים מקצים משאבים רבים למציאת העובדים המתאימים לאיוש מגוון משרות. לא מדובר בפעולה פשוטה. אלא כזו הדורשת שימוש בכלים מקצועיים רבים לצד כלים טכנולוגיים. מעסיקים רבים בוחרים לקחת צוות מומחים חיצוני שיגיע כבר עם המיומנות הנדרשת ויבצע את ההשמה המדוייקת עבורו.

 

פתרונות השמה מותאמים

 

תהליך חיפוש העובדים המנוהל בידי גורמים מקצועיים נעשה בראש ובראשונה בהתאמה לצרכי הארגון. החל משלב הגדרת המשרה ועד לאיוש בפועל. צוות הגיוס של חברת חושן אל, מתמקדת באיתור מועמדים במגוון רחב של ערוצים רלוונטיים המותאמים לעידן המודרני. המיון של המועמדים נעשה באמצעות ארגז כלים מקצועיים לצד כלי טכנולוגיה אשר פותחו בהתאמה לדרישות השוק. כל תהליך הגיוס צועד יד ביד בשקיפות מלאה אל מול הארגון והמועמד.

 

השמת עובדים בקשת רחבה של תחומי התמחות

 

הדרישות המקצועיות של המשרות משתנות מארגון לארגון ומתפקיד לתפקיד. לצוות  חושן אל יש את היכולת והכלים לגייס עובדים מקצועיים בשלל התמחויות. עבור תפקידים התחלתיים ותפקידי הנהלה בכירה. סניפי החברה נמצאים ברחבי הארץ ומאפשרים איוש זמין ומהיר בפריסה ארצית. האיוש מתבצע עבור תפקידים קבועים לטווח ארוך ועבור תפקידים זמניים.

 

מאגר העובדים המקצועיים של חושן אל

 

לרשות חושן אל מאגר עובדים גדול וזמין בפריסה ארצית המאפשר לאייש משרות מגוונות באופן מידי. הזמינות המיידית מאפשרה לתת מענה גם למשרות זמניות. כאשר מדובר בגיבוי צוות קיים לתקופת עומס יש פתרונות מותאמים. כאשר מדובר במילוי מקום עבור עובד שיצא למילואים או עובדת בחופשת לידה אפשר להיעזר בכח אדם זמני. המאגר הגדול והאיכותי, מאפשר לאייש משרות בתחומי עיסוק מגוונים כדוגמת מזכירות, אדמיניסטרציה, מחסנאים, טכנאים, בנקאים ועוד.

 

חושן אל! בגלל המומחיות והניסיון

 

היתרון המשמעותי של חברת חושן אל נעוץ בהתמחות הבלעדית שלה בהשמת עובדים. כל המשאבים מתרכזים בפיתוח כלים מתקדמים והכשרת עובדים מומחים בתחום בהתאם לצרכי השוק המשתנים.  אם אתם מבינים שעבור השמת עובדים איכותיים נדרש תהליך מקצועי ומדויק הגעתם למקום הנכון. הצוות של חושן אל מחויב לאיכות ההשמה בכל שלביה. התהליך כולל ביצוע בקרות ובחינת שביעות הרצון של כל הצדדים (העובד והמעסיק) עד לאיוש המוצלח.

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן