השמת בכירים

עמדות מפתח בארגון נחשבות ליוקרתיות ודורשות כח אדם בעלי כישורים ומאפייני אישיות ייחודיים. התחרות על מועמדים מסוג זה גבוהה מאד וחשוב לדעת כיצד להגיע אל האנשים המתאימים. מעסיקים רבים מוצאים את עצמם מתקשים לאייש משרות בכירות ויתרה מכך מתקשים לשמר אנשים במשרות אלו לטווח ארוך. אף ארגון אינו  מעוניין לאבד ״טאלנט״ מוצלח לטובת המתחרה או להתפשר על כח אדם בינוני. לשם כך בדיוק נוצרה חטיבת Executive & professional בחברת מנפאואר העולמית.

 

ההתמחות של Executive & professional בהשמת בכירים

 

תהליך השמת בכירים לארגונים שונה מכל תהליך השמה אחר. כדי שהתפקיד יאויש לטווח אחרוך בנינו מודל המבוסס על אמונתנו, כי צריכה להיות התאמה מושלמת של המועמד לארגון.  בשל כך אנו מתחילים את פעולת הגיוס בראש ובראשונה באבחון הצרכים. צוות המומחים שלנו מבצע מיפוי מדויק של מאפייני הארגון ברמה המקצועית, התרבותית, דרכי ההתנהלות, החזון והערכים לפיו הוא פועל. רק לאחר ההיכרות פונים לבחירת המועמד הנכון לתפקיד.

 

בחירת הטאלנט הנכון

 

בשונה מגיוס משרה רגילה, בחירת המועמד ״טאלנט״ לתפקיד בכיר מתבצעת באמצעות חמישה שלבים. בשלב הראשוני, אנשי המקצוע מאפיינים את המשרה על ידי הגדרת התפקיד בהיבט המקצועי והאישיותי. בשלב השני מתבצע אפיון מדויק של מאפייני הארגון ורק אז מגיע השלב השלישי בו פונים לאיתור המועמדים בערוצים השונים ובמאגרים הממוחשבים. בשלב הרביעי מתבצע האבחון של המועמדים באופן מוקפד. האבחון כולל בחינה של רמת המקצועיות, הניסיון, המיומנות האישיות וההעדפות המקצועיות של המועמד. בשלב החמישי מוגשת חוות דעת מקצועית של שלושת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד. כל התהליך מתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בהשמת בכירים ממחלקת משאבי האנוש של Executive & professional.

 

 

היתרונות של Executive & professional  בהשמת בכירים.

 

השמת בכירים לעמדות מפתח דורש יכולות וידע שלא תמיד נמנים על יכולת משאבי האנוש של חברות וארגונים. חברת Executive & professional מגיעה עם צוות מקצועי בעל התמחות בהשמת בכירים. כל התהליך נעשה ברגישות ואחריות רבה ושמירה על הדיסקרטיות של כל הצדדים. לצד כל אלו עומדים כלים ורשת קשרים אשר פיתחה החברה ומאפשרים לה להגיע אל המועמדים הנכונים במהירות וביעילות. פתרונות ההשמה של החברה נעשים בפריסה ארצית ונותנים מעטפת מלאה לארגון עם יכולת הגעה למועמדים המתאימים ביותר.

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן