פתרונות עבודה לעסקים קטנים ובינוניים

כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים, לכל אחד מהעובדים יש תפקיד משמעותי ובעל אחריות. כאשר אחד מהעובדים חסר לתקופה קצרה או מסיים את תפקידו יש לכך השלכות משמעותיות על פעילות העסק. לכן, במצב כזה נדרשים המעסיקים למצוא פתרון השמה מקצועי ומהיר שישלים את המשבצת החסרה. כדי לאייש משרות במהירות חייבים לדעת לבצע תהליך מקצועי הכולל את כל שלבי הגיוס וההשמה.

 

פתרונות השמה מותאמים לחברות קטנות ובינוניות

 

הדינמיקה בחברות קטנות ובינוניות ייחודית ושונה. לכן, גם שירותי ההשמה צריכים להיות מותאמים. בין אם מדובר באיוש למשרה מלאה או חלקית, לתפקיד זמני או קבוע. חברת חושן אל מציעה פתרונות השמה של עובדים איכותיים בעלי קשת התמחות מגוונת ועשירה וזמינות גבוהה. כך, שהמעסיק לא ירגיש פגיעה בתפקוד השוטף של העסק. התהליך כולל הכרות עם הגורמים השונים בארגון, הכרות עם מאפייני העסק והתאמת פתרונות ההשמה לפי צרכיו והיקף פעילותו.

 

ניהול תהליכי גיוס עובדים בחושן אל

 

פתרונות ההשמה של מומחי חושן אל מתחילים כבר בשלבי הגדרת המשרה,  פרופיל המשרה נבנה בשיתוף בעל העסק וכולל את דרישותיה ותנאי השכר. לאחר מכן פונים המומחים לאיתור המועמדים מתוך מאגר ממוחשב, ערוצי מדיה, רשת קשרים ועוד. בשלב הבא ממיינים את העובדים באמצעות ראיונות, מבחנים, מרכזי הערכה ועוד. בסיום המיון המעסיק מקבל חוות דעת של שלושת המועמדים הכי מתאימים עבורו. המועמד הנבחר מקבל ליווי עד לקליטה בארגון. בנוסף לתהליך, המעסיק מקבל סיוע בתהליכי שימוע העובדים הקיימים.

 

 

היתרונות שלנו עבור עסקים קטנים ובינוניים

 

ההתמחות הבלעדית של החברה הוא בגיוס והשמה באמצעות אנשים וכלים מקצועיים. לצד כל זה ישנו מאגר הגדול של העובדים המקצועיים בפריסה ארצית המאפשרים לאייש משרות מגוונות באופן מידי. עבור עסקים מסוג זה מדובר בהצלה של ממש. שכן ברוב המקרים אין אפשרות לגיבוי זמין במצבי חוסר. באמצעות הכלים מתקדמים והעובדים המומחים מתבצעת התאמה מדויקת לצרכי הארגון ומאפייניו. התהליך מאפשר לארגון לחסוך משאבים יקרים באיוש כח אדם מקצועי וקבוע רק לצרכי השמה. הדרישה לכח אדם זמין יכולה להיות קריטית בשוק תחרותי והמומחים של חושן אל מבינים זאת. לכן, הם מציעים פתרונות המותאמים לעסקים בינוניים וקטנים בהתאם להיקפי המשרה הנדרשים להם. התהליך נעשה במקצועיות רבה תוך מתן מעטפת מלאה של פתרונות השמה.

שירותים נוספים למעסיקים:

נושאים בעמוד זה:

בעל עסק!

אנו מוצאים לך עובדים מתאימים!

בבקשה מלא כמה פרטים בכדי לייעל את התהליך:

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן