שירותים למעסיקים

שירותים למעסיקים

חברת חושן אל ממשיכה לצמוח ומעניקה פתרונות מתקדמים
בעולם העבודה ועבור קהל לקוחחותיה

כחלק מהצמיחה וההקדמות שלנו, אנו מעניקים לכם הגולשים,
כלים ומידע שיאפשרו לכם לממש את תחום התעסוקה שלכם, בצורה הטובה ביותר.

השמה

תהליך חיפוש העובדים המנוהל בידי גורמים מקצועיים נעשה בראש ובראשונה בהתאמה לצרכי הארגון. החל משלב הגדרת המשרה ועד לאיוש בפועל.

העסקה גמישה

כדי להשים עובדים למודל העסקה גמישה נדרשים לגייס עובדים מוכשרים שיבינו את הצרכים של כל מעסיק ויהיו זמינים להעסקה על פי דרישה.

גיוס לתקופות קצרות או זמניות

ארגונים קטנים וגדולים נאלצים להתמודד עם היעדרות לתקופות קצרות וארוכות. חלקן בשל נסיבות משמחות של לידה או חתונה, וחלקן בשל מחלת עובד או יציאה למילואים.

השאלת מומחים בתחום משאבי אנוש

כח אדם הוא נכס יקר לארגון בייחוד כשהתחרות בשוק כל כך גדולה. גיוס והשמת עובדים הוא תהליך שעשוי לקחת זמן ודורש מיומנות רבה. ארגונים רבים המעוניינים לחסוך במשאבים נעזרים בכח אדם מקצועי חיצוני בתחום ההשמה.

תהליכי מיון ואבחון​ מועמדים

מיון וגיוס עובדים אינו מסתיים בקריאת קובץ קורות חיים וקביעת ראיון. כדי להתאים את המועמד לתפקיד יש לבצע אבחון מקצועי ראשוני ובחלק מהמקרים גם מבחני כשירות.

פתרונות עבודה לעסקים בינוניים וקטנים

כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים, לכל אחד מהעובדים יש תפקיד משמעותי ובעל אחריות. כאשר אחד מהעובדים חסר לתקופה קצרה או מסיים את תפקידו יש לכך השלכות משמעותיות על פעילות העסק.

השמת בכירים

עמדות מפתח בארגון נחשבות ליוקרתיות ודורשות כח אדם בעלי כישורים ומאפייני אישיות ייחודיים. התחרות על מועמדים מסוג זה גבוהה מאד וחשוב לדעת כיצד להגיע אל האנשים המתאימים.