עמק בית שאן

עמק בית שאן משרות

לבורנט/ית מעבדה

עמק בית שאן, עמק החולה, עמק יזרעאל | משרה רגילה

התפקיד כולל אחריות על התפעול השוטף בתחום הדגימות. ביצוע בדיקת המוצרים ועמידתם בתקנים. אחריות על מתן תוצאות איכותיות לפי נהלי העבודה ודיווח על חריגות. אחריות על הפעלת המכשור והציוד המעבדתי ועל כיול המכשירים. אחריות על ניהול מעקב ותיעוד תוצאות הבדיקות. הקפדה על ביצוע עבודה לפי הוראות האיכות ובטיחות. מתן שירות לממשקים פנימיים וחיצוניים. משרה מלאה - 6 ימים בשבוע, 3 משמרות (בוקר, צהריים ולילה). קיים מערך הסעות מאזורים: עפולה, מגדל העמק, בית שאן, נצרת, נוף הגליל, ישובי עמק יזרעאל וכפר כמא. מה צריך? תעודת הנדסאי ביוטכנולוגיה/ כימיה/ ביולוגיה. ניסיון כלבורנט/ית כימיה/ בקטריולוגיה - יתרון. ניסיון ממפעל מזון או תרופות - יתרון. שליטה ביישומי מחשב.

לבורנט/ית למפעל

עמק בית שאן, עמק החולה, עמק יזרעאל | משרה רגילה

התפקיד כולל אחריות על התפעול השוטף בתחום הדגימות. ביצוע בדיקת המוצרים ועמידתם בתקנים. אחריות על מתן תוצאות איכותיות לפי נהלי העבודה ודיווח על חריגות. אחריות על הפעלת המכשור והציוד המעבדתי ועל כיול המכשירים. אחריות על ניהול מעקב ותיעוד תוצאות הבדיקות. הקפדה על ביצוע עבודה לפי הוראות האיכות ובטיחות. מתן שירות לממשקים פנימיים וחיצוניים. משרה מלאה - 6 ימים בשבוע, 3 משמרות (בוקר, צהריים ולילה). קיים מערך הסעות מעפולה. מה צריך? תעודת הנדסאי ביוטכנולוגיה/ כימיה/ ביולוגיה. ניסיון כלבורנט/ית כימיה/ בקטריולוגיה - יתרון. ניסיון ממפעל מזון או תרופות - יתרון. שליטה ביישומי מחשב.  

עובד/ת ייצור למפעל מוביל

עמק בית שאן, עמק החולה, עמק הירדן, עמק יזרעאל | משרה רגילה

התפקיד כולל העמסת חומרי גלם למכונות הייצור. פינוי פסולת מתחנות עבודה, תוך הקפדה על סדר וניקיון בסביבת הייצור. משרה מלאה - 6 ימים בשבוע, 3 משמרות (בוקר, צהריים ולילה). קיים מערך הסעות מעפולה. המשרה מוכרת כעבודה מועדפת.  

מפעיל/ת חדר בקרה למפעל מוביל

עמק בית שאן, עמק החולה, עמק הירדן, עמק יזרעאל | משרה רגילה

התפקיד כולל תפעול תהליכי היצור בהתאם לתוכנית היצור. דיווח וטיפול בתקלות וחריגות בתהליכי היצור. דיווח בזמן אמת למנהל התפעול על אירועים חריגים בתחומי האיכות, בטיחות, ציוד ותשתיות, פחתים וכדומה. משרה מלאה - 6 ימים בשבוע, 3 משמרות (בוקר, צהריים ולילה). המפעל נמצא באיזור התעשייה אלון תבור. קיים מערך הסעות מעפולה. מה צריך? טכנאי/ת או הנדסאי/ת - יתרון. ניסיון קודם כמפעיל/ת או אחראי/ת קו - יתרון. שליטה בסביבה ממוחשבת. אנגלית ברמה בסיסית.

מפעיל/ת מכונה למפעל תנובה

עמק בית שאן, עמק החולה, עמק הירדן | משרה רגילה

התפקיד כולל הפעלת מכונות הייצור על פי הנהלים, ההנחיות ותוכנית הייצור. זיהוי תקלות תפעוליות ופתרונן בהתאם לנסיבות. ניקוי מכונות הייצור, פירוקן והרכבתן בהתאם לנדרש. משרה מלאה - 5 ימים בשבוע, 2 משמרות (בוקר וערב). עבודה ביום שישי אחת לשבועיים. המשרה מוכרת כעבודה מועדפת. קיים מערך הסעות מקריית שמונה, טבריה, חצור הגלילית, ראש פינה וצפת. מה צריך? ניסיון ממפעל יצרני - יתרון. יכולת עבודה בסיסית עם מערכות ממוחשבות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן